30 تا از بهترین رستوران های تهران برای تولد و مهمانی هنر فردی

در این منو این رستوران تنوع غذایی بسیار بالا است و شامل سبک غذایی ایرانی، فرنگی، دریایی و فست فود می‌شود. امروزه رستوران‌های خوب تهران بر منو غذایی خود علاوه بر ناهار و شام صبحانه را نیز اضافه کردند ناگفته نماند که مردم نیز استقبال خوبی کردند و دوست دارند صبحانه را در بیرون از خانه میل بکنند. رستوران ماهیتو به دلیل دکوراسیون جالب و غذاهای دریایی درجه یک خود مشتری‌های بسیاری دارد و منوی رستوران ماهیتو انواع استیک و سوپ، پیتزا و سایر غذاهای دریایی را نیز با بهترین کیفیت میان رستوران‌های تهران و رقیب خود دارد.

  • کیفیت غذاهای این رستوران بسیار بالا است و پیشنهاد می‌کنیم در میان انواع غذاها، چلوکباب که غذای معروف نایب است را حتما یکبار امتحان کنید.
  • در طول سالیان دراز فعالیت این رستوران، منوی غذاها گسترش پیدا کرده و فضای داخلی آن نیز به روز شده است.
  • البته سلیقه ها متفاوت است و بعضی ها کباب کوبیده و برگ این رستوران را می‌پسندند.
  • رستوران یاس با این که یکی از رستوران‌های کمتر شناخته شده تهران است ولی مشخصا به کیفیت غذاهایش اهمیت ویژه‌ای می‌دهد.
  • در منوی نایب به‌عنوان یکی از لوکس ترین رستوران های تهران، می‌توانید انواع کباب‌ها را مشاهده کنید.

در رستوران ۱۳۳، شما می‌توانید در یک لاین قرار بگیرید و حین عبور از جلوی غذاهای هوس انگیز و خوشمزه، آنها را انتخاب نمایید و از کارمندان رستوران بخواهید تا یک پرس از غذای مورد نظر شما را برایتان سرو کنند. این رستوران ظاهری بسیار شیک دارد و برای مناسبت‌های مختلف و جلسات اداری، فضایی مناسب خواهد بود. رستوران شهر بانو شهرک غربرستوران سنتی شهربانو مدرن ترین و شیک ترین و باشکوه ترین رستوران سنتی شمال غرب تهران است.

رستوران بلامونیکا با قیمت مناسب

این رستوران که خانه ایی قدیمی با دو اتاق که به عنوان آشپزخانه از آن استفاده می‌کردند در سال 1391 تاسیس شد. که البته چون مشتریان آن زیاد شدند آشپزخانه به رستوران کوچک تبدیل شد و کم کم دو شعبه دیگر مرشد در نیاوران و کاشانک نیز افتتاح شد. استفاده از سماور و ظرف های قدیمی، پنجره های رنگی و دیوارهای کاهگلی شما را به گذشته می برد. از غذاهای مشهور و معروف مرشد کباب سلطانی، کوبیده مخصوص، کباب برگ، میرزا قاسمی و خورشت قیمه آن است.

معرفی بهترین غذاهای گیاهی که باید امتحان کنید

از اولین رستوران های ایتالیایی تهران، رستوران جنارو است که نام قدیمی‌اش، «ژوانی» بوده، اما امروزه آن را با نام جنارو می‌شناسند. رستوران جنارو در سال 1386 فعالیتش را شروع کرد و میان کسانی که غذاهای ایتالیایی دوست دارند، اسم و رسمی آشنا دارد. پیتزا، پاستا و به‌طور کلی غذاهای ایتالیایی این رستوران، بسیار معروف هستند و طرفداران فراوانی دارند.

بهترین رستوران و کافه های شهرت رو کشف کن

موسیقی زنده یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این رستوران است که تجربه نوش جان کردن غذا را برای شما بسیار خاص و منحصربه‌فرد می‌کند. رستوران سنتی مرشد، در ابتدا در محله تجریش و در خانه‌ای قدیمی با دو اتاق و به عنوان یک آشپزخانه کوچک تاسیس شد. رفته رفته با استقبال بی‌نظیر افراد و صف‌های طولانی برای چشیدن طعم خوب غذاهای آن، آشپزخانه مرشد، به رستوران مرشد تبدیل شد. پس از مدتی، با افزایش مساحت رستوران، مرشد به مکانی بزرگتر برای پذیرایی از میهمانان بیشتر تغییر کرد و پس از استقبال روزافزون مردم و خصوصا گردشگران، دو شعبه دیگر از این رستوران در محله‌های نیاوران و کاشانک افتتاح شد. رستوران محبوب مرشد، غذاهای سنتی ایرانی را به بهترین نحو و بالاترین کیفیت طبخ و به مشتریان عرضه می‌کند. رستوران مسلم واقع در خیابان پانزده خرداد بی‌شک بهترین رستوران تهران و البته شلوغ‌ترین رستوران در منطقه جنوب شهر است.