کهن سازندگان ابنیه طراحی ویلا مدرن کهن سازندگان | elitarchgroup

کهن سازندگان ابنیه طراحی ویلا مدرن کهن سازندگان | elitarchgroup

ویلا به اقامتگاه و ساختمانی گفته می‌شود که نسبت به خانه‌های معمولی از امکانات ویژه‌ای برخوردار است و معمولاً در حاشیه شهر با متراژ متفاوت ساخته فضای سبز می‌شود. امکانات رفاهی طراحی شده در خانه‌های ویلایی آن را به فضایی منحصر به فردی تبدیل می‌ کند. به طور معمول سطح رفاه و آسایش برای زندگی در ساختمان‌هایی ویلایی در بالاترین حد خود قرار گرفته و به خوبی رضایت ساکنین خود را فراهم می‌نماید و البته ساخت خانه ویلایی نسبت به ساختمان‌های معمولی یا آپارتمان‌ها هزینه بیشتری دارد. هم ظاهر و هم ویژگی های کاربردی باید با عملکرد اتاق مربوطه مطابقت داشته باشد.لمینت از پلاستیک ساخته شده است، در حالی که پارکت همیشه از چوب خالص ساخته شده است.در این مقاله تفاوت لمینت و پارکت در معماری داخلی را با هم بررسی خواهیم کرد.

  • این اصطلاح اغلب برای اشاره به نمای اصلی یا جلوی یک خانه استفاده می شود.
  • گزارش تحویل در پایان ساخت کامل ویلا و تایید قابلیت استفاده و سکونت تهیه خواهد شد.در این مرحله تمام جزییات تکمیل می شود و تغییرات کوچک قابل اجرا است.در این مرحله کار تمام می شود و چیدمان داخلی و فضای سبز اجرا می شود این مرحله بسیار جذاب می باشد.
  • به واتس آپ ما پیام بدین و نمونه های که مدنظرتون هست رو برای ما ارسال کنید.
  • اولین موضوع که در رابطه با طراحی پله در طراحی ویلا دوبلکس باید به آن اشاره کرد محل قرار گیری آن است.
  • طراحی ویلای مدرن در تهران ،به مدیریت گروه طراحی ویلای مدرندر تهرانو تمامی شهرستانها با( 15 سال) سابقه و طراحی و اجرای بیش از (130 ویلا) در کشور آماده ارائه ی ایده های نو و اقتصادی در طراحی به هموطنان عزیز می باشد.

در طراحی ویلای مدرن، باید نظم و سازماندهی مشخصی وجود داشته باشد و محل قرارگیری اتاق‌ها از نظم خاصی پیروی کند. در واقع در طراحی ویلاهای مدرن، محل قرارگیری اتاق‌ها از یک فرم هندسی مشخصی تبعیت می‌کند. اما صرفا فقط وجود این فضا‌ها در یک ویلا نمی‌تواند آن ویلا را به یک ویلای خوب و خاص تبدیل کند.

انیمیشن های نمونه کارهای طراحی ویلا

زیرا اگر اصول معماری مدرن در ویلای شما رعایت نشود، ساختمانی غیر مهندسی و بی‎‌هویت خواهید داشت. درست است که در ویلای فلت، طراح فقط به طراحی یک طبقه می‌پردازد، اما نکته قابل توجه این است که طراحی این ویلا‌ها، به دلیل قرارگیری همه فضاها (عمومی و خصوصی) در یک طبقه سخت‌تر است و طراح باید تمامی اصول و ضوابط لازم را رعایت کند. نقشه‌های آماده‌ای نیز از ویلاهای فلت وجود دارند که استفاده از آن‌ها هم در مرحله ساخت و هم پس از آن باعث بروز مشکلاتی مانند؛ ناهماهنگی متریال‌های استفاده شده با منطقه یا اجرایی نبودن آن ها نسبت به موقعیت مکانی پروژه می‌شود. با موافقت کارفرما، طی جلسات بیشتر و ارائه نمونه پروژه‌های قبل، طراحان با خط فکری او آشنا می‌شوند و طراحی ویلای مدرن با توجه به سلیقه و بودجه مالی او استارت می‎‌خورد.

به چه ویلایی دوبلکس گفته میشود؟

این شرکت تخصصی‌ترین شرکت طراحی ویلا و برنده جوایزهای متعدد عضو انجمن صنفی کارفرمایی طراحی ، معماری و دکوراسیون داخلی تهران می باشد. در استان های شمالی کشور به دلیل این که مساحت زیادی از شمال ایران را جنگل ها پوشانده است ، ساخت ویلای جنگلی بیشتر در این مناطق به چشم می خورد . ویلا جنگلی به گونه ایست که بیشترین انطباق را با طبیعت اطراف خود داشته باشد . در طراحی ویلاهای جنگلی معمولا سالن ها بزرگ و دلباز هستند و پنجره های بزرگ و قدی دارند که طبیعت به خوبی از داخل ویلا قابل مشاهده باشد . چنانچه از رنگ های تیره در طراحی ویلا استفاده کنیم فضای مورد نظر به حد قابل توجهی کوچک به نظر می رسد . یکی دیگر از نکات بزرگ نشان دادن در دیزاین و ساخت ویلاهای کوچک بلند گرفتن ارتفاع ساختمان می باشد .