معرفی بهترین کلینیک ابدومینوپلاستی در تهران ویکی درمان | abdoplasty

معرفی بهترین کلینیک ابدومینوپلاستی در تهران ویکی درمان | abdoplasty

این جراحی برای کاهش وزن مناسب نیست و فقط شما شاهد کاهش سایز در ناحیه جراح ابدومینوپلاستی در تهران شکم خواهید بود. ابدومینوپلاستی روشی برای کاهش وزن نیست و مناسب افرادی است که در نواحی پهلو و شکم، چاق هستند. البته همواره باید در نظر داشت که هزینه برای بدن سلامت و زیبایی آن یک سرمایه گذاری بلند مدت است. و از این نظر هزینه های جراحی ابدومینوپلاستی مقرون به صرفه است. در این مورد ترکیب روش های مختلف در طی یک جراحی نه تنها بی خطر است. این نوع عمل ممکن است به صورت دیگری با آندوسکوپ یک لوله بلند به همراه یک دوربین کوچک در انتها انجام شود.

  • هنگامی که پوست اضافه در پشت و همچنین شکم وجود دارد، بهتر است ابدومینوپلاستی گرداگرد انجام دهید.
  • همچنین باید عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران باشد.
  • که در نهایت باعث باعث تخریب و از هم گسیختن سلول های چربی شده و کم کم آنها را از حالت توده ای خارج می کند.

از جمله ضعف شکمی ناشی از کاهش وزن زیاد یا برخی ازجراحی ها. پس از یک بار ایجاد فتق شکمی، دوباره اتفاق افتادن آن رایج است. اغلب جراح با به کارگیری تکنیک های ابدومینوپلاستی به ترمیم فتق می پردازد.

دکتر داریوش نادری (پاسداران)

داروهایی که لازم است به منظور بهبود سریع تر و جلوگیری از عفونت بدن مصرف نمایید. قبل از عمل باید از ورزش های شدید خود داری ورزید و از مصرف دخانیات و الکل بپرهیزید . همچنین بدن شما برای این عمل باید کاملا تمیز بوده و یک شب قبل از عمل به حمام بروید. در مورد این عمل، آرامش کامل داشته و استرس به خود راه ندهید. همچنین در مورد دیگر کارهایی که باید برای عمل آماده گردید با پزشک خود مشورت نموده و دستورات وی را انجام دهید.

مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی یا عمل زیبایی شکم

برای از بین رفتن جای زخم ها به طور کامل باید تقریبا زمان زیادی صبر کنید ؛ حدود یک الی دو سال. البته نوع پوست و عوامل دیگری نیز در این روند تاثیر گذار هستند. یکی از نگرانی های متقاضیان عمل زیبایی شکم در تهران ، اسکار بعد از جراحی است. زیباجویان می خواهند بدانند تا چه حد احتمال دارد اثر زخم ها بر روی پوست باقی بماند و چگونه می توان به بهبودی هر چه بهتر زخم ها کمک کرد تا تبدیل به اسکار نشوند. تنها در نواحی که موضع هدف جراحی هستند ، به سبب اعمال تغییرات لازم ، یعنی برداشتن بافت و پوست اضافی آن ناحیه ، بخشی از ترک های پوستی هم برداشته می شوند. محل برشی که در مینی ابدومینوپلاستي یا جراحی محدود شکم ایجاد می گردد در زیر شکم بوده و اندازه آن بسیار کوچک می باشد.