معرفی بهترین رستوران های تهران منوغذاها +آدرس 1401 اسنپ روم-احمد فود

منوی غذاهای این رستوران نیز همان طور که حدس می‌زنید کاملاً سنتی است. رستوران عالی قاپو علاوه بر فضایی بسیار دلنشین و آرامش‌بخش و غذایی خوشمزه، اجرای زنده بسیار هیجان‌انگیزی نیز دارد. رستوران ارکیده آرژانتین یکی از بهترین رستوران های تهران است که می‌توانید خوشمزه‌ترین غذاها را در تازه‌ترین انواع آن نوش جان کنید. ارکیده را می‌توان یک رستوران لوکس با دکوری زیبا و جذاب دانست که بهترین مکان برای گذراندن یک شب یا روز خاطره‌انگیز است. در این رستوران پرطرفدار می‌توانید انواع غذاهای سنتی ایرانی را نوش جان کنید و هر نوع کبابی را که باب میلتان است سفارش دهید.

  • رفتار کادر رستوران بسیار حرفه‌ای و مودبانه است و در کمک کردن به مشتری‌ها دریغ نمی‌کنند.
  • حاج علی یکی از آشپزهای ناصرالدین شاه بوده که طبق اطلاعات مجموعه نایب، او اولین چلوکباب را در ایران و برای شاه آماده می‌کند و بعدها غلامحسین نایب، اولین چلوکبابی به شکل رستوران‌های مدرن اروپایی را می‌زند.
  • غذاهای این شعبه مانند شعبه اکباتان خوش‌طعم و باکیفیت است و شما می‌توانید از سکوی کنار کامیون که حالت میز ایستاده دارد، استفاده کنید یا روی میز و صندلی‌های کنار خیابان بنشینید.
  • این رستوران که در محله فرشته و منطقه یک تهران قرار دارد، فضایی بسیار شیک و لوکس را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.
  • تقریباً هر غذایی که از یک رستوران سنتی ایرانی انتظار دارید اینجا سرو می‌شود.

رستوران عروس لبنان همان‌طور که از نامش مشخص است یک رستوران لبنانی است. این رستوران انواع غذاهای لبنانی و عربی را از جمله انواع کباب و شاورما و حتی دیزی را سرو می کند. رستوران عروس لبنان در شهر تهران و در خیابان بهشتی بین اندیشه و سهروردی مستقر است. این رستوران انواع غذاهای مراکشی و به طور کلی عربی را با کیفیت بالا سرو می کند. رستوران الحریرا انواع کباب های عربی از جمله کباب ریاش، کباب لبنانی، کباب مصری، جوجه تند مراکشی و بسیاری غذاهای دیگر را در منوی خود جای داده است.

آشنایی با نمونه‌هایی از بهترین رستوران بازار تهران

همچنین اشتراک گذاری تجارب مسافران در بخشهای مختلف از ویژگیهای بارز و خاص سایت محسوب میشود و با استقبال بسیار زیاد کاربران نیز مواجه شده است. ارشد مهندسی برق خوندم و در کنار رشته‌م، عاشق هنر، فلسفه، کتاب خوندن و سفر کردن هستم. بودن و زندگی ‌کردن در این سیاره‌ی زیبا، یه فرصت تکرار نشدنی و بی‌نظیره و من اینجا هستم تا تجربه کنم، یاد بگیرم، ماجراجویی کنم و لذت ببرم… گوشت و مرغ را پست از پخت، یک بار تفت می‌دهند و در ته‌چین به‌کار می‌برند.

رستوران‌های زنجیره ای باروژ

اگر چشم‌هایتان را ببندید فکر می‌کنید واقعاً دارید دست‌پخت مادرتان را می‌خورید. در حال حاضر کبابی شمرون پنج شعبه دارد ولی معروف‌ترینش همان رستوران ضلع شمال شرقی تجریش است. الان دیگر کباب خوردن در رستوران شمرون یکی از باید‌های سفر به میدان تجریش است. پرسنل این رستوران دارای لباس فرمی مخصوص هستند و از مهمانان خود با احترام کامل پذیرایی می‌کنند.

دیزاین زیبای این رستوران‌ها به همراه غذای مرغوب، آن‌ها را به ۱۰ رستوران خوب تهرانپارس تبدیل کرده است. در معرفی بهترین رستوران های مجله خبری غذا تهرانپارس جیلیز ویلیز جایگاهی ویژه دارد. دسترسی بسیار آسان این شعبه که در خیابان گلبرگ واقع شده، آن را بسیار محبوب کرده است.