قیمت دستگاه لیوان یکبار مصرف قیمت خط تولید لیوان یکبارمصرف | ایران کاپ

قیمت دستگاه لیوان یکبار مصرف قیمت خط تولید لیوان یکبارمصرف | ایران کاپ

با چاپ طرح های زیبا روی لیوان های کاغذی می توانید، این لیوان ها را به عنوان نمونه کار به فروشگاه های فروش لوازم پلاستیکی و کافه ها نشان دهید و در نتیجه ساده تر آن ها را متقاعد کنید که از این پس با آنها کار کنید. لیوان کاغذی درب دار مخصوص نوشیدنی های گرم و سرد بوده و چاپ در اندازه های مختلف و طرح های متفاوت از ویژگی های این محصول می باشد. امروزه به دلیل گسترش استفاده از لیوان های درب دار در مکان هایی مانند رستوران ها ،کافی شاپ ها، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز ورزشی و … می توانید خظ تولید اینگونه لیوان ها را خریداری نمایید.

  • رنگ بندی وتنوع طرح این مدل بسیار بالاست و دارای ضخامت و کیفیت بالایی می باشد.
  • حتی در برخی از انواع لیوان یکبار مصرف کاغذی، تجزیه در محیط زیست مثل نمونه‌های کاملا پلاستیکی زمان‌بر خواهد بود.
  • موضوع دیگر اجرای سیستم اتوماتیک برای این دستگاه ها است به طوری که هدایت لیوان ها به داخل دستگاه به سادگی و به صورت خودکار صورت می گیرد و نیاز به دخالت دست نخواهد بود.
  • شکل‌دهی لیوان‌ها در دستگاه ترموفرمینگ به سه صورت فشار با هوا، شکل دهی با خلاء و شکل‌دهی مکانیکی صورت می‌گیرد.

دستگاه تولید لیوان کاغذی هیمورا،‌ قابلیت تولید لیوان در اندازه و طرح های مختلف، مجهز به ماشین چاپ عکس بر روی لیوان، دارای سیستم روغن کاری اتوماتیک. ظروف یکبار مصرف در انواع و طرح های مختلف تولید می شود که شامل ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، ظروف یکبار مصرف گیاهی، ظروف یکبار مصرف فومی، ظروف یکبار مصرف کاغذی. طراحی و تولید لیوان کاغذی با قیمت مناسب لیوان دوجداره و تک جداره کاغذی با کیفیت چاپ لیوان کاغذی رستوران و … در این مجموعه تولید لیوان کاغذی به این صورت است که پس از انجام طراحی مورد نظر و تطابق طرح با قالب تیغ زنی ، کار بر… تولید لیوان کاغذی در داخل دستگاه ثبت سفارش شما را انجام می دهیم.

قیمت دستگاه لیوان یکبار مصرف

البته محتوای شما باید طوری باشد که واقعاً مخاطبین با دیدن این لیوان ها هوس نوشیدنی کنند و در نهایت از این طریق از شما سفارش دهند. هر چه بتوانید بیشتر احساسات مخاطب را از طریق محصولاتتان بیشتر ترغیب کنید در نهایت بیشتر می توانید بفروشید و از این طریق کسب و کار تولید لیوان کاغذی خودتان را رشد می دهید. در گذشته این مشکل بسیار جدی بود ولی در حال حاضر تعداد تولید کننده های کاغذ نیز افزایش یافته است.

قیمت دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف خانگی

لیوان یکبارمصرف کاغذی تک جداره برای نوشیدنی های سرد مناسب می باشند. سال‌های زیادی از ورود محصولات یکبار مصرف به سبد خرید خانواده‌های ایرانی می‌گذرد. فن‌آوری تولید این محصولات در طی سال‌های گذشته تغییراتی داشته است. در سال‌های اخیر مواد اولیه جدیدی نیز برای تولید محصولات یکبار مصرف ارائه شد که بسیاری اعتقاد داشتند مشکلات محصولات قدیمی‌تر را کاهش خواهد داد.

دستگاهی که خریداری می کنید می تواند از کاغذ های یک رو و دو رو ساپورت نماید. این کاغذ های تولید شده در سایزها و ابعاد های گوناگون لیوان کاغذی ابتدا برش می دهند و بعد از آن مدل های متفاوت را روی آن ها چاپ می کنند .که این کار معمولا استروک گفته می شود. برای تامین هزینه های روزانه و ماهانه خود مانند سفر، خرید مواد اولیه، دستمزد روزانه و سایر موارد متفرقه به مقدار مناسبی پول نقد نیاز دارید. مرحله سوم در انتخاب دستگاه بشقاب کاغذی این است که انتخاب کنید که آیا به خودکار یا نیمه اتوماتیک نیاز دارید. این می تواند به راحتی با دستگاه شما مناسب باشد و فضای کافی برای ذخیره مواد اولیه و جعبه های مقوایی برای بسته بندی داشته باشد.