بهترین رستوران های تهران ۱۴۰۰ به انتخاب شما مجله پینورست

رستوران البرز بعد از گذشت حدودا نیم قرن از شروع فعالیتش، هنوز هم یک رستوران لوکس در تهران محسوب می‌شود. فضای این رستوران خیلی وقت‌ها برای جلسات رسمی نیز انتخاب می شود و کیفیت آن همیشه خوب بوده. برای رفتن به این رستوران باید آمادگی گرفتن صورت حساب چند صد هزار تومانی را داشته باشید. اما کیفیت غذا، برخورد پرسنل و سرویس دهی به قدری خوب است که با وجود این هزینه، باز هم به رستوران البرز خواهید رفت و آن را در لیست بهترین رستوران های تهران خواهید گذاشت. در اینکه رستوران البرز همچنان یکی از بهترین رستوران های تهران است، شکی نیست.

  • تهرانِ امروز، ترکیبی از بافت قدیمی و کهن و بافت جدید و مدرن است.
  • توی این رستوران بهترین گوشت کبابی رو استفاده میکنن و استیک های فوق العاده ای دارن، توی ارومیه شاید اولین رستوران نباشه ولی از بهتریناست که همیشه غذاهاش حرفی برای گفتن داره.
  • مجموعه رستوران و کافه‌های ارکیده با بیش از ۶۴ سال سابقه، دارای هفت شعبه در استان تهران، البرز و مازندران است.

در این رستوران قیمت غذاها نیز با توجه به حجم زیاد غذا در هر پرس، مناسب و معقول به نظر می‌رسد. اگر شیفته‌ی رستوران‌های سنتی و غذای اصیل ایرانی هستید پیشنهاد می‌کنم رستوران قجری را امتحان کنید. رستوران قجری با طراحی سنتی یکی از رستوران‌های خوب تهران در خیابان کریم‌خان زند است. این رستوران در منطقه‌ی ولنجک با تلفیقی از دو طراحی سنتی و مدرن یکی از رستوران‌های خوب تهران است. رستوران باغ گیلاس از ساعت 12 تا 14 برای صرف ناهار و از ساعت 19 تا دوازده بامداد برای صرف شام با منوی ایرانی و فرنگی آماده‌ی پذیرایی از شماست. پاستا پاتوقاز بهترین پاستاهای پایتخت می باشد پاستا پاتوق که در منطقه ستارخان ها واقع شده است یکی از شلوغ‌ترین پاستا فروشی های تهران است.

رستوران گردان برج ميلاد

این رستوران در مرکز شهر تهران قرار دارد و به‌صورت کاملاً خلاقانه‌ای دیزاین شده است. پس اگر دلتان هوس دیزی چرب و خوشمزه کرده، بهتر است دیزی سرای ایرانشهر را برای نهار خود انتخاب کنید. تهران از گذشته تا به امروز پیشرفت چشمگیری داشته است و تا جایی که چشم کار می‌کند، از هر طرف امتداد دارد! این پایتخت شلوغ مرکز تجاری ایران نیز به حساب می‌آید و صدها هزار شغل مختلف در آن به چشم می‌خورد. همین مسئله باعث شده تا شکم‌گردی در پایتخت تبدیل به یکی از تفریحات تهران شود. رستوران لوکس طلاییاز دیگر رستوران‌های معروف و قدیمی تهران، می‌توان به رستوران لوکس طلایی اشاره کرد.

آدرس رستوران کوبابا در تهران

فضای رستوران ارکیده کاملا خانوادگی و زیباست و میزهای چوبی گرد با فاصله مناسبی از هم قرار گرفته‌اند. اگر دنبال یک رستوران برای شام در منطقه شمال شهر می‌گردید رستوران شاندیز گزینه‌ی بسیار مناسبی است. این رستوران یکی از بهترین رستوران‌های جردن است که در بلوار صبا خیابان جردن واقع‌شده است.

حجم غذاها بالا است و برای دو نفر با اشتهای معمولی کفایت می‌کند، اما قیمت غذاها به نسبت دیگر رستوران‌های بازار تهران کمی بیشتر است. رستوران مسلم از بهترین رستوران‌های بازار تهران است و بیشتر کسانی که برای خرید به بازار می‌روند، برای غذا خوردن این رستوران را انتخاب می‌کنند. این رستوران بسیار شلوغ است و افراد بسیاری از کسبه بازار مشتری دائم این رستوران هستند. رستوران مسلم در طول سالیان فعالیت خود کیفیت غذاها را حفظ و مشتریان خود را راضی نگه داشته است.