اروپا: Ingredion کمپینی را برای فرموله کردن محصولات کم قند راه اندازی می کند


Ingredion EMEA «Taste Sweet Liberation» را راه‌اندازی کرده است، کمپینی که نشان می‌دهد چگونه شیرین‌کننده‌ها و بافت‌دهنده‌های آن به فرمول‌کننده‌های غذا و نوشیدنی کمک می‌کنند تا محصولاتی با قند کاهش‌یافته، امتیاز Nutri را بهبود ببخشند و با طرح‌های بهداشتی ،تی مانند HFSS هماهنگی داشته باشند، همگی بدون به خطر انداختن طعم. یا بافت

کانون کمپین از تولیدکنندگان دعوت می‌کند تا برای نمونه‌برداری از محصولات کم‌شکر حاوی محلول‌هایی از شیرین‌کننده‌ها و بافت‌دهنده‌های آن، با همان طعم شیرین و بافت‌های دلپذیر، اما با شکر کمتر و کا،ی کمتر، یک کیت مزه درخواست کنند.

این مرکز تعاملی همچنین حاوی محتوای جذاب و آموزشی است، از جمله اینفوگرافیک تحقیقاتی مصرف‌کننده که جزئیات آ،ین روند کاهش قند و ترجیح مصرف‌کننده برای مواد طبیعی بیشتر در محصولات کم‌شکر را نشان می‌دهد.

علاوه بر این، مرکز کمپین میزبان یک سری ویدیوی آموزشی است که چالش‌های ایجاد شده هنگام فرمول‌بندی محصولات کاهش‌دهنده قند را بررسی می‌کند، از جمله اینکه چگونه جدیدترین راه‌حل‌های مبتنی بر استویا در حال پیشبرد امکانات فرمول‌بندی در همه برنامه‌ها برای توسعه غذاها و نوشیدنی‌های کم‌شکر هستند.


منبع: https://foodnewsinternational.com/2022/06/30/europe-ingredion-runs-campaign-to-formulate-reduced-sugar-،ucts/