آمریکا: به گفته NPD، مصرف‌کنندگانی که به سلامت هدایت می‌شوند، نه «نمی‌توانند داشته باشند» هنگام انتخاب غذا


گروه NPD گزارش می دهد که نگرش ها و رفتار مصرف کنندگان آمریکایی در مورد سلامت و تندرستی از رژیم های غذایی و “نمی توان داشتن” به سلامت کل بدن و تغییرات سبک زندگی تغییر می کند که احساس می کنند طول، مدت خواهد بود.

در آغاز کووید-19، استرس و سرگرد، بسیاری از مصرف کنندگان را به افراط و تفریط سوق داد.

طبق نبض سلامت آمریکا: بستن شکاف بین خواسته‌ها و نیازها، با ادامه همه‌گیری، تمرکز مصرف‌کنندگان بر سلامت و تندرستی بیشتر شد.

امروزه رژیم گرفتن برای بسیاری از مصرف کنندگان همیشه در مورد کاهش وزن نیست.

برای بسیاری، این موضوع در مورد تغذیه خوب و تندرستی آنهاست.

حدود یک چهارم از بزرگسالان ایالات متحده به NPD گزارش می دهند که رژیم دارند و 16٪ از آنها در مقابل یک برنامه رژیم غذایی رسمی، مانند روزه داری متناوب یا کتو، «رژیم غذایی خودشان» هستند.

به گفته NPD، امروزه مصرف کنندگان رژیم غذایی خود را با تطبیق رژیم غذایی یا برنامه های تغذیه رسمی برای برآوردن نیازهای سلامت فردی و تغییرات سبک زندگی شخصی سازی می کنند.

اه، سلامتی و تندرستی بر حسب نسل متفاوت است.

هنگامی که به بلندمدت فکر می کنید، ژنرال Zs، متولد 1997 تا 2005، و نسل جوان جوان، متولد 1990 تا 1996، تلاش می کنند تا در کنار سایر اه، سلامتی و تندرستی ظاهر خوبی داشته باشند یا وزن اضافه کنند.

از سوی دیگر، بومرهای مسن و جوان‌تر به نیازهای فوری سلامتی خود رسیدگی می‌کنند و می‌خواهند سالم بمانند و طول،‌تر زندگی کنند، گزارش NPD، که از چندین سرویس تحقیقاتی سندیکایی این شرکت، از جمله خدمات ردیابی آرزوها و رفتار سلامت آن بهره می‌برد، نشان می‌دهد.

دارن سیفر، تحلیلگر صنعت غذا و نوشیدنی، می گوید: «الگوی توجه مصرف کننده به سلامت و تندرستی، آگاهی و سازگاری فزاینده ای را نشان می دهد.

«این بدان م،است که مصرف‌کنندگان دیگر به سلامت و تندرستی به‌،وان یک افزونه فکر نمی‌کنند، بلکه به‌،وان بخشی جدایی‌ناپذیر از نحوه زندگی‌شان فکر می‌کنند. که به ،ه خود، فرصتی را برای برندها باز می کند تا به یک راه حل دائمی تبدیل شوند.”


منبع: https://foodnewsinternational.com/2022/02/24/americas-consumers-driven-by-health-not-cant-haves-when-c،osing-food-says-npd/